فروش و شارژ کارتریج و خدمات پرینتر در آرژانتین

همان طور که می دانید کاتریج ها وسیله ای هستند که توسط آن جوهر بر روی کاغذ پخش می شود. کارشناسان شرکت ما دارای مدرک بین المللی می باشند که خیلی سریع و اسان شارژ کارتریج خدمات ما را در اختیار شما قرار می دهند.

با برخی از خدمات ما بیشتر آشنا شوید:

۱٫ تعمیر انواع پرینتر لیزری و جوهری

۲٫شارژ انواع کاتریج

۳٫ تعمیر دستگاهای سوزنی

۴٫ شارز انواع دستگاه کپی

۵٫ تعمیر انواع دستگاه کپی

۶٫ ریست کردن دستگاها

۷٫ تعمیر انواع دستگاه فکس

۸٫ فروش انواع دستگاه چاپ

۹٫ فروش انواع کارتریج

 

جهت مشاوره و ارتباط با کارشناسان ما می توانید از شماره تماس زیر استفاده کنید.

۲۶۷۶۳۱۳۷ – ۲۶۷۶۳۱۴۶

فروش و شارژ کارتریج و خدمات پرینتر در آرژانتین

شارژ کارتریج:

شارژ کارتریج کاری است که به طور کلی تابعی از روش درجه‌ی ۳ است اما به علت اینکه تا اندازه ای بی‌ واسطه‌ تر صورت می گیرد ضریب امنیتی مناسب تری دارد و بعضی وقتها از این روش برای صرفه‌جویی در هزینه‌های پرینت استفاده خواهد شد.

نکته‌ی مهم در تفاوت هزینه این ۳ نوع کارتریج است که شما می‌توانید نسبت به کیفیت ، حجم، و حساسیت کار خود یکی از این ۳ روش را برای تهیه‌ی کارتریج لازم خود انتخاب نمایید بدیهی است که هرچقدر از کارتریج فابریک‌ تری استفاده نمایید همان‌ اندازه به عمر پرینترتان اضافه می شود، در غیر این صورت و برای دیگر انتخاب‌ها، حداقل، نکته ای امنیتی ذکر شده را باید در نظر داشته باشید.

خدمات کارتریج:

خدمات کارتریج شامل شارژ ، و فروش انواع کارتریج جوهرافشان و لیزری با ارائه مواد مصرفی اورجینال و گارانتی تعویض است.

فروش و شارژ کارتریج و خدمات پرینتر در آرژانتین

برای خرید کارتریج می بایست به چه نکته دقت کنیم؟

در صورتی که تمایل به خرید پرینتر دارید، پیش از هرچیز می بایست به نوع جوهر کارتریج آن دقت کنید، چون که که انتخاب کارتریج مناسب موجب  صرفه‌جویی در مصرف هزینه و زمان شما خواهد شد.

۱- در صورتی که پرینتر شما توانایی چاپ اسناد سیاه و سفید دارد، بهتر است از جوهر سیاه رنگ استفاده نمایید، به دلیل اینکه با این کار، به مقدار قابل توجهی از قیمت خرید خود صرفه‌جویی خواهید کرد.

۲ – بسیاری از افراد به حفاظت از محیط زیست اهمیت بیشتری می‌دهند، چنان چه شما هم از این دسته از اشخاص می باشید، کارتریج‌های بازیافتی خیلی مناسب شما خواهد بود.

۳ – از نکتهی اصلی که موقع خرید کارتریج می بایست در نظر بگیرید، اطمینان داشتن از هماهنگی آن کارتریج با پرینتر شما می باشد.

۴ – برخی جوهر ها قیمت زیادی دارند و با بررسی کامل بازار پرینتر می فهمید که قیمت خرید کاتریج جوهر پرینترتان با خرید یک مدل تازه پرینتر به همراه جوهر اختلاف اندکی دارد . در این صورت اقتصادی ترین راه آن است که پرینتر خود را تعویض کنید .

۵ – بسیاری از کارتریج‌ها برای کسب رضایت مشتری دارای ضمانت‌نامه می باشد و تنها راه برای ارجاع دوباره محصولات برای گارانتی شدن، در دست داشتن برگه اصلی خرید، بسته کارتریج و اطلاعات ضمانت‌نامه است.